7769 Soffgrupp Chippendalestil, 1900-talets andra hälft

soffa 3-sits samt ett par fåtöljer, stomme av betsat lövträ, rottingklädda gavlar, lösa plymåer i mönstrad plysch
- Skick:bruksslitage, vissa repor, fläckar och märken, delvis solblekt
- Storlek:längd soffa ca. 190 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |