7766 Soffbord med tidningshylla samt klaffar, 1960-tal

troligen Danmark, teak
- Skick:bruksslitage
- Storlek:H 58, L 99-158, B 70 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |