7771 Soffbord, 1900-tal

valnöt, rotfaner skiva, kopplade och svarvade ben
- Skick:bruksslitage, saknar vissa lister
- Storlek:H 59, L 110, B 68 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |