7771 Soffbord, 1900-tal

Soffbord, 1900-tal
  • Soffbord, 1900-tal
  • Soffbord, 1900-tal
  • Soffbord, 1900-tal
  • Soffbord, 1900-tal

valnöt, rotfaner skiva, kopplade och svarvade ben

  • Skick:bruksslitage, saknar vissa lister
  • Storlek:H 59, L 110, B 68 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK