7644 Sminkbord, Fröseke, AB Nybrofabriken, 1900-talets andra hälft

mahogny, glasad skiva, pall medföljer
- Skick:smuts, slitage. utslag glas, vissa repor, fläckar och märken
- Storlek:H 72, B 84, D 41 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |