7656 Skrivbordslampa "Hemi 3B" 1900-talets andra hälft

Skrivbordslampa "Hemi 3B" 1900-talets andra hälft
  • Skrivbordslampa "Hemi 3B" 1900-talets andra hälft

orange lackerad plåt, mässing, justerbar ljusarm

  • Skick:bruksslitage, vissa fläckar och märken
  • Storlek:H 39 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK