7656 Skrivbordslampa "Hemi 3B" 1900-talets andra hälft

orange lackerad plåt, mässing, justerbar ljusarm
- Skick:bruksslitage, vissa fläckar och märken
- Storlek:H 39 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |