7773 Sektionshylla med vitrin- samt barskåp, 1900-talets mitt

teak (demonterad)
- Skick:visst slitage, repor, fläckar och märken
- Storlek:H 220, B 216, D 35 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |