7876 Reklamskylt "Mjölk-choklad" Cloetta, 1900-talets mitt

2-delad, masonit
- Skick:hål efter montering, slitage, repor, fläckar och märken
- Storlek:2*60*100 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |