8036 Reklamskyltar "Cloetta"

Reklamskyltar "Cloetta"
  • Reklamskyltar "Cloetta"
  • Reklamskyltar "Cloetta"
  • Reklamskyltar "Cloetta"

ej kompletta, 4 delar

  • Skick:slitage & skador
  • Storlek:mått på "frutti" H 87 B 63 cm

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK