8017 Reklamaffisch, Saab, 1900-tal

Tema Grafisk Idégrupp AB
- Skick:två hörn skadade, viss slitage vid kanter
- Storlek:ca 70*100 cm
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |