7892 Receptionsdisk, 1900-talets mitt

teak, galon klädsel, pärlspik i mässing
- Skick:bruksslitage, klädsel sockel lossnat något
- Storlek:H 83, B 110.5, D 57 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |