7663 Promenadkäpp, 1900-tal

Promenadkäpp, 1900-tal
  • Promenadkäpp, 1900-tal
  • Promenadkäpp, 1900-tal
  • Promenadkäpp, 1900-tal

snidad i trä, handtag i form av hundhuvud

  • Skick:bruksslitage, torrsprickor
  • Storlek:L 82 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK