7034 Piedestal med ytterfoder, 19/2000-tal

Piedestal med ytterfoder, 19/2000-tal
  • Piedestal med ytterfoder, 19/2000-tal

porslin, vit glasyr, dekor av rosa blommor irelief

  • Skick:bruksslitage
  • Storlek:H 62,5 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK