7034 Piedestal med ytterfoder, 19/2000-tal

porslin, vit glasyr, dekor av rosa blommor irelief
- Skick:bruksslitage
- Storlek:H 62,5 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |