8034 Parti äldre reklamskyltar, 1900-tal

Parti äldre reklamskyltar, 1900-tal
  • Parti äldre reklamskyltar, 1900-tal

9 st

  • Skick:smuts & slitage
  • Storlek:mått på "Thule" skyltarna H 67 B 100 cm

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK