7948 Oljemålning, Bo Yson Sjöberg, stadsmotiv

signerad och daterad, på pannå
- Skick:målning något lös från ram
- Storlek:mått på ram H 70 B 81 cm
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |