7852 Matta, Ingrid Dessau, ca 235*165 cm

monogramsignerad ID
- Skick:flertal fläckar, viss slitage, sltage vid kanter
- Storlek:ca 235*165 cm
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |