8045 Ljusskylt "PARK", 1900-tal

plåt, ursprungligen neonskylt
- Skick:slitage, smuts, rost, trasiga & saknande av neonrör
- Storlek:L 155 H 40 D 18 cm
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |