7896 Lanterna "Styrbord" O.M. Hammar, Göteborg, 1900-talets första hälft

koppar, mässing
- Skick:bruksslitage, stöldmärkt glas
- Storlek:H 53 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |