7597 Konstmapp, Wilhelm Freddie, Ars Konstserie

6 st litografier, signerade & daterade -45
upplaga 32 av 75 i vilka som är signerade
- Skick:något gulnade blad, viss slitage på mapp
- Storlek:mått på mapp 30*41 cm
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |