7775 Hyllsystem "Royal System" Poul Cadovius, Danmark, 1960-tal

teak, 3+2 gavlar, hyllor, hyllplan samt 3 hurtsar (demonterad)
- Skick:vissa repor och märken
- Storlek:H 197-250, B 84-163, D 41-43 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |