7628 Fat / skål, Folke Arström, Art Deco

1938, hänklar med bakelit
- Skick:vissa repor och märken, slitage i botten, något sned, tilltryckt botten
- Storlek:B 29 D 25 H 7 cm
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |