8046 Fasadskylt "Livs" 1900-tal

plåt, neonskylt med skadade rör
- Skick:slitage, smuts, rost, trasiga & saknande av neonrör
- Storlek:L 158 H 46 D 18 cm
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |