7846 Fåtölj, 1950/60-tal

troligtvis kopia efter Hans Wegner "Bamse"
- Skick:renoveringsbehov, nedsutten, slitage på tyg, lösa knappar, smuts & fläckar
- Storlek:B ca 90 cm
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |