7886 Enarmad bandit, "Grand Derby" 1900-talets andra hälft

elektrisk
- Skick:avslag, slitage, repor, fläckar och märken, renoverings behov
- Storlek:H 140, B 63, D 48 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |