7679 Dartskåp med darttavla, 1900-talets andra hälft

"King Pub and Lodging" vissa pilar medföljer
- Skick:bruksslitage, repor, fläckar och märken
- Storlek:64*51*9 och ø 46 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |