7565 Cocktailvagn, 1900-talets andra hälft

rotting, glasskiva
- Skick:bruksslitage, rotting släppt på vissa ställen, repor, fläckar och märken
- Storlek:H 64, L 68, B 55 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |