7652 Bricka, handgjord, Sverige, 1900-tal

mässing, oval form, hamrad dekor sarg, signerad A.J
- Skick:bruksslitage
- Storlek:42*26 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |