7971 Bord med 4 stolar, 1950/60-tal

stolarna från Bjärnums Slöjdfabrik, galon/stål
- Skick:viss smuts, mindre slitage
- Storlek:mått bord H 75 D 62 L 71 (+23 +23)
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |