7901 Bordsspel Swipper, Norge, 1900-talets andra hälft

Bordsspel Swipper, Norge, 1900-talets andra hälft
  • Bordsspel Swipper, Norge, 1900-talets andra hälft

mahogny faner, plexiglas

  • Skick:bra skick
  • Storlek:H 13.5, L 52, B 39 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK