7183 Bordslampa, sk. "Lampe à bouillotte" empire stil, 1900-tal

mässing, 3 ljuspunkter
- Skick:bruksslitage
- Storlek:H 54 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |