7732 Bordslampa, ASEA, 1900-talets andra hälft

märkt E 1176, svärtad metall, mässing, senare el
- Skick:bruksslitage, viss färgbortfall påmålad med penna
- Storlek:H 54 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |