7883 Barstol

Barstol
  • Barstol
  • Barstol
  • Barstol

gjutjärn, träsits, höj- och sänkbar

  • Skick:slitage, missfärgning, repor, fläckar och märken

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK