7671 6 st. herrhattar, bl. a. Plommonstop, 1900-tal

varierande tillverkare, material och design
- Skick:bruksslitage, viss smuts
- Storlek:storlek ca. 52
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |