7706 4 st. lampskärmar, 1900-talets mitt

4 st. lampskärmar, 1900-talets mitt
  • 4 st. lampskärmar, 1900-talets mitt

plåt, invändigt emaljerade, konformade

  • Skick:något anfrätta, slitage, repor, fläckar och märken
  • Storlek:ø ca. 36 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK