7706 4 st. lampskärmar, 1900-talets mitt

plåt, invändigt emaljerade, konformade
- Skick:något anfrätta, slitage, repor, fläckar och märken
- Storlek:ø ca. 36 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |