8033 2 st litografier samt affisch, bilrelaterat

litografierna signerade & numrerade
- Skick:smuts, affisch med fuktfläckar
- Storlek:mått på ram (affisch) H 58 B 89 cm
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |