7549 2 st. vagnslyktor, 18/1900-tal

elektrifierade, plåt, glas
- Skick:slitage, bortfall, repor, fläckar och märken
- Storlek:H 25 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |