7543 2 st. bilmodeller "Timmerbil" 19/2000-tal

2 st. bilmodeller "Timmerbil" 19/2000-tal
  • 2 st. bilmodeller "Timmerbil" 19/2000-tal

brännstämplade Torbjörns Träleksaker, furu

  • Skick:bruksslitage
  • Storlek:L 63,5 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK