7826 1 par taklampor, 1950/60-tal

koppar, glaskupa, dekor av romboider och X
- Skick:bruksslitage, sliten el, saknar takkontakter
- Storlek:H 21 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |