7970 äldre TV med jalusidörrar, Philips

CS 2114
teakfaner
- Skick:ojordad kontakt, mindre repor och stötmärken
- Storlek:H 90 B 63 D 40 cm
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |