7891 Äldre pelarslipmaskin, AB Arboga Maskiner, 1900-talets andra hälft

3-fas, gjutjärn
- Skick:bruksslitage, rost, repor, fläckar och märken, ej funktionstestad
- Storlek:H 125 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |