STC´s årstallrik 1976. "Wiretapper", Igge Karlsson

130 kr
P1829775
signerad och daterad -77 atergo, H 27 B 27

Om du är intresserad av någon vara eller har några frågor så kontakta oss gärna,
mejla till info@malardalensauktioner.se eller ring 08-655 10 05 alt 073-941 78 29.