Akvarell, oidentifierad konstnär

150 kr
P1833507
signerad, "Blomsterhandel" rammått H 44 B 36

Om du är intresserad av någon vara eller har några frågor så kontakta oss gärna,
mejla till info@malardalensauktioner.se eller ring 08-655 10 05 alt 073-941 78 29.