2 st vägglampor, 1900-tal

70 kr
P1831519
mässing, H 21 och 25 cm
mässing samt brännförgylld
den med 2 ljuspunkter 100:-
den andra 70:-

Om du är intresserad av någon vara eller har några frågor så kontakta oss gärna,
mejla till info@malardalensauktioner.se eller ring 08-655 10 05 alt 073-941 78 29.