8849 Litografi, Kejsar Calle Sunesson "Spelman på bygata"

signerad & numrerad 109/275
- Skick:trasigt glas, behov av nytt
- Storlek:mått på ram H 61 B 75 cm
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |