8616 2 st. skrivbordslampor, Luxo, 1900-talets andra hälft

grön- samt rödlackerad metall, ledad ljusarm
- Skick:bruksslitage, bortfall skärm på en
- Storlek:längd själva armen 100 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |