8246 Skrivbord, Derby & Spinks House funitures Leeds, England, 1900-tal

Skrivbord, Derby & Spinks House funitures Leeds, England, 1900-tal
  • Skrivbord, Derby & Spinks House funitures Leeds, England, 1900-tal

betsad ek, skinninlagd skiva, kopplade ben

  • Skick:bruksslitage, vissa repor, fläckar och märken
  • Storlek:H 77, B 108, D 53 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK