8246 Skrivbord, Derby & Spinks House funitures Leeds, England, 1900-tal

betsad ek, skinninlagd skiva, kopplade ben
- Skick:bruksslitage, vissa repor, fläckar och märken
- Storlek:H 77, B 108, D 53 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |