7697 1 par fåtöljer, "emmor", på hjultrissor

- Skick:viss slitage & smuts, ena fåtöljen med slitage / skador på ryggstödets övre del
- Storlek:total H 83 cm
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |