7571 Lykta, orientalisk, troligen Kina, 1900-tal

gjutjärn, svärtad, genombruten dekor
- Skick:bruksslitage
- Storlek:H 12.5, ø 15 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |