7541 6 st assietter, kröning Edward VIII, England

6 st assietter, kröning Edward VIII, England
  • 6 st assietter, kröning Edward VIII, England

  • Skick:mindre krackelyr, smånagg förekommer
  • Storlek:ø 16,5 cm

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK