5346 4 st. stolar, Grythyttans Stålmöbler, 1900-talets andra hälft

blålackerat stålrör, konstläder, stoppad sits och rygg
- Skick:slitage, bortfall, repor, fläckar och märken
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |