5252 Sektionshylla, Bertil Fridhagen, Bodafors, 1960-tal

ek, bar- och vitrinskåp, brännstämplad
- Skick:bruksslitage
- Storlek:H 172, B 243, D 45 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |